ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Akce | 55% SLEVA NA PLÁNOVANÉ KUCHYNĚ + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA
ZPÁTKY

55% SLEVA NA PLÁNOVANÉ KUCHYNĚ + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

01. 06. 2024

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností celého domu a mnohdy nám slouží dlouhá léta, je dobré se výběru věnovat opravdu pečlivě. Ať už se rozhodnete pro nadčasový design nebo upřednostníte nejmodernější trendy, měli byste se v nové kuchyni zkrátka cítit dobře.

Využijte naší akci a nechte si vaši kuchyň dovézt a smontovat zcela zdarma!
Aktuálně navíc celý červen se slevou 55 % z doporučených prodejních cen!

Odborníci z ASKO – NÁBYTEK vám pomohou naplánovat kuchyň podle vašich představ - od výběru jednotlivých komponentů až po samotnou montáž.

Podmínky akce

Nabídka platí od 1. 6. do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob ve všech prodejnách ASKO - NÁBYTEK v ČR. Z každého nákupu bude odečteno 55 % na plánované kuchyně. Platí jen pro nově uzavřené zakázky. Nevztahuje se na akční zboží z naší reklamy a již zlevněné zboží a elektrospotřebiče. Akce na dopravu platí jen pro kupní smlouvy uzavřené od 1. 6. do 30. 6. 2024 v prodejnách ASKO - NÁBYTEK v ČR, u kterých bude uhrazena alespoň polovina z celkové kupní částky do 5 pracovních dní. Minimální hodnota nákupu 50 000 Kč, závoz do vzdálenosti 50 km bez vynášky – k prvním uzamykatelným dveřím. Nabídka neplatí pro e-shop. Více informací v prodejnách.

Prodejny ASKO - NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Havířov.