ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Jak plánovat

JAK PLÁNOVAT KUCHYŇ

Co vše je potřeba si promyslet při plánování kuchyně

Možná už tušíte, jaké barvy by měly vládnout vaší nové kuchyni, a máte mnoho nápadů, které by vám usnadnily každodenní rutinu. Hlavou se vám však nejspíš honí také řada otázek – ty vám pomohou zodpovědět specialisté v našich kuchyňských studiích. Doporučujeme si s nimi předem domluvit schůzku prostřednictvím následujícího odkazu a na ni s sebou přinést pečlivě změřené rozměry místnosti. Hodit se budou také fotografie a podrobnější informace o dispozicích místnosti včetně rozmístění oken, dveří nebo případných výstupcích, výklencích či o inženýrských sítích – přípojkách vody, elektřiny, plynu a topných tělesech, zkrátka o všem, na co musí být při plánování brán zřetel.

Poraďte se s našimi prodejci kuchyní, kteří vám pomůžou krůček po krůčku k vaší vysněné kuchyni.

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 13 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
NAPLÁNUJTE SVOU NOVOU KUCHYNI ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA
ZJISTIT VÍCE

Co všechno byste tedy měli při plánování kuchyně promyslet?

- Pro začátek byste měli vědět, že celkový design kuchyně tvoří čelní strana + korpus + pracovní deska + sokl + úchytky + dřez + dřezová baterie + libovolné doplňky. Vybírat můžete ze stovek nejrůznějších variant, vzájemně je kombinovat a vytvořit si tak originální kuchyň přesně podle svých snů! Služba 3D plánování vám usnadní výběr a na jejím konci budete mít konkrétní představu o kuchyni ve vašich prostorách.

Na co se během plánování zaměřit:

- Barevné a materiálové provedení předních stran a korpusů, u nichž lze vybírat z více než tisíc různých druhů. Vzorky si můžete prohlédnout v našich kuchyňských studiích.

- Rozmístění skříněk, které mohou mít různé prostorové uspořádání: lineární (rovné), paralelní (dvoustranné), rohové (tvar L nebo U), ostrůvkové, nebo poloostrůvkové (tvar G).

- Vnitřní vybavení – všechny technické možnosti si můžete vyzkoušet v naší kóji neboli předváděcím prostoru, kde jsou vám k dispozici veškerá technická řešení.

- Provedení pracovní desky, typy úchytů a další doplňky, jako jsou např. dřezy, dřezové baterie, drtiče odpadu apod. Širokou nabídku zahrnující více než stovky různých typů produktů si můžete prohlédnout v našich kuchyňských studiích.

- Výběr kuchyňských spotřebičů, pro něž nemusíte chodit jinam! U nás si vyberete z celé řady značkových elektrospotřebičů.

Jak plánovat