ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Mějte kuchyň promyšlenou do posledního detailu

ZÁSUVKY A PŘÍBORNÍKY
Jsou nezbytnou součástí každé kuchyně a současně jsou klíčové pro správnou organizaci. Nabízíme vysokou variabilitu šířek a vnitřního členění prostoru. Kvalitní systém vysouvání garantuje dlouhou životnost. K dispozici jsou rovněž různé typy příborníků a protiskluzových gum – stačí jen zvolit správný rozměr. Pro uložení nádobí a dalších pomůcek využijete nejrůznější varianty organizérů, stojanů, podložek a vnitřního výsuvného vybavení. Promyšleným výběrem docílíte pohodlného a přehledného uspořádání kuchyňského nářadí, jež oceníte během každodenního vaření.
Zásuvky
NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 14 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
NAPLÁNUJTE SVOU NOVOU KUCHYNI ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA
ZJISTIT VÍCE


OTOČNÉ ROHY A CAROUSEL SYSTÉMY
S naším řešením rohových skříněk naplno využijete i těžko dostupné části kuchyně. Vysoká nosnost kování vám umožní skladovat v těchto zónách potraviny i kuchyňské nádobí a zajistí snadnou manipulaci, ergonomický design a nenáročnou údržbu.
Zásuvky
NÁSTĚNNÉ ÚLOŽNÉ SYSTÉMY
Chcete mít své drobné pomocníky vždy po ruce? O to se postarají závěsné systémy a další nástěnné úložné prostory, kterých u nás naleznete nepřeberné množství – od magnetických lišt na nože, přes odkapávače na příbory, až po závěsné systémy na kořenky, kuchyňské nářadí či papírové utěrky.
Zásuvky
OSVĚTLENÍ
Správná koncepce osvětlení vytvoří optimální podmínky během vaření a zároveň dodá kouzlo společným okamžikům stráveným nejen u jídla s vašimi blízkými. Zatímco komfort při přípravě pokrmů zajistí rovnoměrné osvětlení pracovní desky, příjemnou a útulnou atmosféru podpoří jemně osvětlené zóny například u kuchyňského stolu. Díky moderním technologiím lze tyto prvky poměrně snadno realizovat, a to bez obav z vysokých nákladů. Efektní a v současnosti velmi oblíbená jsou také různá designová osvětlení či led světelné pásky. Konzultujte své nápady s našimi specialisty, kteří vám rádi pomohou s jejich realizací.
Zásuvky
ODPADKOVÉ KOŠE
Každá věc v kuchyni by měla mít své místo, aniž by překážela. To může být zejména v menších prostorách problém, proto je nutné využít všechna možná úsporná řešení. Patří mezi ně například jedinečné výsuvné koše a sortery (systém na třídění odpadu), které by neměly chybět v žádné moderní kuchyňské lince. Z různých velikosti, typů a barevných provedení košů si určitě snadno vyberete i vy.
Zásuvky
DŘEZY
V závislosti na vašich prostorových možnostech a individuálních přáních se můžete rozhodnout pro jednoduché, dvojité nebo rohové provedení dřezu od renomovaných výrobců. Ti nabízejí mnohá designová zpracování, v nichž se propojuje funkčnost s elegancí.
Zásuvky