ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Řady kuchyní

ŘADY KUCHYNÍ PŘIZPŮSOBENÉ JEN PRO VÁS

U nás mají i kuchyně svá místa, kam patří. Najděte si tu svoji vysněnou

TOP LINE
Značkové kuchyně řady Top line nabízí širokou škálu provedení, klasických i atypických. Jedná se o kuchyně nejvyšší kvality s nejmodernější výbavou. Každá kuchyně na míru z řady Top line má prodlouženou záruku na 2 roky a doživotní záruku na kování. Jednotlivé komponenty jsou předem sestavené a kvalitně zalisované. Dodána je v rozmezí 5-7 týdnů. Kuchyně jsou vyráběné a testované v Německu v souladu s životním prostředím.
KUCHYNĚ TOP LINE
Top Line
NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 14 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
NAPLÁNUJTE SVOU NOVOU KUCHYNI ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA
ZJISTIT VÍCE
BEST LINE
Kuchyně řady Best line od Asko - Nábytek spojují moderní prvky s praktickými. Nabízí variace osobitého designu, vysokou funkčnost, odolné materiály, kvalitní kování a praktické vnitřní vybavení, vše za příznivou cenu. Materiály s odolným povrchem jsou snadné na údržbu. Variabilní využití zásuvek a výsuvů zaručí maximální využití úložného prostoru a zachování pořádku. Skříňky jsou dodány smontované, dodací lhůta je 4-8 týdnů.
KUCHYNĚ BEST LINE
Best Line
ASKO LINE
Díky širokému výběru, cenové dostupnosti a vysoké kvalitě patří tato řada k jedné z nejprodávanějších a nejúspěšnějších v prodejnách Asko - Nábytek. Kuchyně z řady Asko line jsou vyrobeny z kvalitního a vysoce odolného materiálu a zároveň jsou cenově dostupné. Ať už hledáte elegantní design či moderní ostré hrany, řada A-LINE nezklame! Díky široké nabídce variací si vytvoříte kuchyň vašich snů. Skříňky vám dodáme již smontované. Dodací lhůta je 4-6 týdnů.
KUCHYNĚ ASKO LINE
ASKO Line
SPEED LINE
S exkluzivní řadou SPEED line si naplánujete kuchyň dle vašich představ a za příznivou cenu. Řada SPEED Line zahrnuje variabilní systém kuchyní ONE, který se díky možnosti libovolného rozmístění jednotlivých segmentů přizpůsobí všem domácnostem. Komfort a vysokou funkčnost zaručují kvalitní a odolné materiály, jež podtrhují moderní design. Skříňky jsou dodávány ve smontovaném stavu a disponují kvalitním tlumeným kováním. Dodání kuchyně je v rozmezí 1-3 týdnů.
KUCHYNĚ SPEED LINE
Speed Line