ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Řady kuchyní

ŘADY KUCHYNÍ PŘIZPŮSOBENÉ JEN PRO VÁS

U nás mají i kuchyně svá místa, kam patří. Najděte si tu svoji vysněnou

TOP LINE
Značkové kuchyně řady Top line nabízí širokou škálu provedení, nejvyšší kvalitu a nejmodernější výbavu, z níž si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Tyto kuchyně potěší každého, kdo miluje design a má smysl pro moderní řešení své domácnosti. Rozhodně neurazí ani jedním ze svých rustikálních programů, který snoubí exkluzivní styl spolu s výborným kováním a vy se tak i ve svém bytě budete cítit jako na francouzském venkově. Každá kuchyně na míru řady Top line má prodlouženou záruku na pět let!
KUCHYNĚ TOP LINE
Top Line
NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 13 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
BEST LINE
Značkové kuchyně řady Best line jsou od roku 2019 nejnovějším přírůstkem do řad kuchyní v ASKO - NÁBYTEK. Vynikají moderním provedením. Zpracování předních ploch působí jednoduše a přesto jsou maximálně funkční. Díky možnostem vnitřní výbavy jsou moderním, ale praktickým řešením pro všechny generace.
KUCHYNĚ BEST LINE
Best Line
ASKO LINE
Řada kuchyní Asko line nabízí široký výběr předních ploch. Svou variabilitou jsou ideální pro všechna prostorová řešení. Tyto kuchyně si najdou své místo v každém domě, bytě, chatě nebo třeba na vaší chalupě, kde vám zpříjemní chvíle s vaší rodinou. Kuchyně Asko line mají v ASKO - NÁBYTEK dlouhou tradici a jsou již tisícům zákazníkům dobrými společníky při jejich každodenním vaření.
KUCHYNĚ ASKO LINE
ASKO Line
ECO LINE
Řada Eco line je na první pohled k nerozeznání od řady kuchyní na míru Asko line! Eco line kuchyně jsou alternativou pro méně náročné zákazníky, kteří nelpí na vnitřní výbavě, nebo potřebují ekonomičtější variantu nové kuchyně na míru.
KUCHYNĚ ECO LINE
Eco Line
SPEED LINE
Exkluzivní řada kuchyní ONE, které jsou plánované a přesto vám je dodáme do 1-3 týdnů. Tyto kuchyně mají všechny skříňky ve smontovaném stavu, takže nemusíte složitě studovat návod a trávit nad montáží zbytečně moc času. Všechny skříňky mají tlumené kvalitní kování, které vám zaručí komfort a vy si tak užijete klid při vaření.
KUCHYNĚ SPEED LINE
Speed Line