ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Řady kuchyní

ŘADY KUCHYNÍ PŘIZPŮSOBENÉ JEN PRO VÁS

U nás mají i kuchyně svá místa, kam patří. Najděte si tu svoji vysněnou

TOP LINE
Značkové kuchyně řady Top line nabízí širokou škálu provedení, klasických i atypických. Jedná se o kuchyně nejvyšší kvality s nejmodernější výbavou. Každá kuchyně na míru z řady Top line má prodlouženou záruku na 2 roky a doživotní záruku na kování. Jednotlivé komponenty jsou předem sestavené a kvalitně zalisované. Dodána je v rozmezí 5-7 týdnů. Kuchyně jsou vyráběné a testované v Německu v souladu s životním prostředím.
KUCHYNĚ TOP LINE
Top Line
NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 14 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
NAPLÁNUJTE SVOU NOVOU KUCHYNI ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA
ZJISTIT VÍCE
BEST LINE
Kuchyně řady Best line od Asko - Nábytek spojují moderní prvky s praktickými. Nabízí variace osobitého designu, vysokou funkčnost, odolné materiály, kvalitní kování a praktické vnitřní vybavení, vše za příznivou cenu. Materiály s odolným povrchem jsou snadné na údržbu. Variabilní využití zásuvek a výsuvů zaručí maximální využití úložného prostoru a zachování pořádku. Skříňky jsou dodány smontované, dodací lhůta je 4-8 týdnů.
KUCHYNĚ BEST LINE
Best Line
ASKO LINE
Díky širokému výběru, cenové dostupnosti a vysoké kvalitě patří tato řada k jedné z nejprodávanějších a nejúspěšnějších v prodejnách Asko - Nábytek. Kuchyně z řady Asko line jsou vyrobeny z kvalitního a vysoce odolného materiálu a zároveň jsou cenově dostupné. Ať už hledáte elegantní design či moderní ostré hrany, řada A-LINE nezklame! Díky široké nabídce variací si vytvoříte kuchyň vašich snů. Skříňky vám dodáme již smontované. Dodací lhůta je 4-6 týdnů.
KUCHYNĚ ASKO LINE
ASKO Line
SPEED LINE
V řadě SPEED Line najdete variabilní kuchyňský systém HOME, který si můžete přizpůsobit podle svých představ a podmínek každé domácnosti. Na první pohled zaujme svými čistými minimalistickými liniemi. Barvu předních ploch si můžete vybrat z 8 různých dekorů a jednotlivé moduly horních i spodních skříněk si nakombinovat podle sebe. Úložného prostoru není nikdy dost a u modelu Home si můžete vybrat hned ze 14 typů horních a 13 druhů spodních skříněk. Jsou dodávány v demontovaném stavu a jsou vybaveny kvalitním tlumeným dovíráním. Doba dodání kuchyně je v rozmezí 2–4 týdnů.
KUCHYNĚ SPEED LINE
Speed Line