ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Online plánování

Naplánujte svou novou kuchyni online z pohodlí domova

Plánujte přímo z domova rychle a efektivně

Klid domova, pohodlná sedačka, oblíbená káva a pomoc zkušených prodejců – i takhle může vypadat plánování vaší budoucí kuchyně. Nově můžete využít kompletní poradenství odborníků z kuchyňských studií ASKO – NÁBYTEK online a zařídit si tak svou kuchyň snů.

Online plánování je velice jednoduché a naši prodejci vás celým procesem provedou tak, že vše bez problémů zvládnete.

Stačí splnit 3 podmínky:
  1. Vlastní počítač s funkčním mikrofonem a sluchátky, chytrý telefon nebo tablet
  2. Připojení k internetu
  3. Internetový prohlížeč

Pokud všechny 3 body splňujete, stačí si níže zakoupit tuto službu, za 249,90 Kč. Po uhrazení služby se s vámi do 24 hodin spojí jeden z našich prodejců a společně dohodnete termín online schůzky, která potrvá přibližně 2 hodiny.

NAPLÁNUJTE SVOU NOVOU KUCHYNI ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA
KOUPIT PLÁNOVÁNÍ

Jak se na online plánování připravit?

  • Připravte si rozměry místnosti a technickou dokumentaci. Pokud ji nemáte, postačí náčrt. Pro ulehčení předem zašleme dotazník se vzorovým plánkem.
  • Do plánku zakreslete stávající přípojky, elektrické zásuvky, okna, dveře a další omezení. Můžete přiložit i fotografie.
  • Nastiňte představu designu, barevnou kombinaci, povrchovou úpravu a další detaily.
  • Pokud hledáte inspiraci, najdete ji i na našich webových stránkách, kde jsou vyobrazeny všechny modely, které pro vás můžeme realizovat.

Co získám?

Návrh budoucí kuchyně včetně 3D vizualizace.

Jakmile bude návrh odpovídat vašim představám, vypracujeme vám cenovou nabídku a po odsouhlasení i kupní smlouvu, kde bude cena za plánování, tedy 249,90 Kč, odečtena.

Sepsáním smlouvy také automaticky získáte montáž a dopravu zdarma. Objednávku následně obdržíte emailem. Platba je možná bankovním převodem. Po uhrazení už jen počkáte na doručení a instalaci vaší vysněné kuchyně.

Zaujala vás snadnost a rychlost realizace? Pokud ano, vyzkoušejte naši novou službu sami. Od vaší nové kuchyně vás dělí jen pár kliknutí a dvouhodinová konzultace z pohodlí domova!