ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Spotřebiče

SPOTŘEBIČE, DŘEZY A BATERIE

Vyberte si z naší nabídky ty nejvhodnější pro vaší kuchyni a dolaďte ji k dokonalosti

Loga

Prohlédněte si katalogy spotřebičů ZDE

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 14 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
NAPLÁNUJTE SVOU NOVOU KUCHYNI ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA
ZJISTIT VÍCE
Lednička

Lednička

kombinovaná / americká / monoklimatická / vestavná / malá s mrazícím boxem / vinotéka
Je ikonou každé kuchyně a pro mnohé možná nejoblíbenější část. Lednička už dávno není jen obyčejná chladící skříň, naopak může být symbolem komfortu například v podobě beznámrazového systému, nápojového automatu nebo třeba speciální zásuvky na čerstvé ryby.

Myčka

volně stojící / vestavná / stolní
Dnes už neplatí, že myčka je záležitost určená jen pro bohaté. Ba naopak, v této době už je součástí běžné výbavy domácností. Její používání je komfortní a zároveň ekologické. Myčka nádobí nejen umyje, ale i vysuší. Šetří váš čas, ale také spotřebovanou vodu a energii na její ohřev, a tím tedy i váš rozpočet.
Myčka
Trouba

Trouba

volně stojící / vestavná
Tvarohová bábovka, borůvkový koláč, nebo pečené kuře…bez kvalitní trouby se v kuchyni jednoduše neobejdete! Vyberte si troubu, která bude nejen všestranným pomocníkem, ale stane se i dalším členem domácnosti.

Digestoř

komínová / ostrůvková / podvěsná / teleskopická / vestavná
Dříve byly instalovány tak, aby nebyly vůbec vidět. Dnes je ale všechno jinak. Nabývají na popularitě viditelné digestoře, umístěné do prostoru kuchyně nad varnou plochou. Odsavač par vám pomůže od plísní a nepříjemných zápachů. Nezapomeňte se při jeho výběru kromě designu a umístění zaměřit na výkon a nehlučnost.
Digestoř
Dřez

Dřez

jednoduchý / dvojitý / rohový
Dřez je centrem každé kuchyně. Rozmanitý design snoubí maximální funkčnost, pohodlí a zároveň i eleganci. Ač může většinu úkonů zastat myčka, kolem dřezu se budete točit neustále. Ať už půjde o omývání potravin či odkládání věcí, měl by být zkrátka ideálním pomocníkem, který při vaření využijete na sto deset procent.

Baterie

stojánková / nástěnná / páková / kohoutková
Kuchyňská baterie, stejně jako dřez nepochybně pomáhá udávat design celé kuchyně. Proto bychom neměli výběr baterie zanedbat, přece jen vám bude baterie sloužit celou řadu let. Dnešní baterie jsou funkční a krásné zároveň, takže v jejím výběru záleží jen a pouze na vašem přání.
Baterie