ASKO kuchyně
ASKO Kuchyně | Akce | Doprava a montáž zdarma na plánované kuchyně
ZPÁTKY

Doprava a montáž zdarma na plánované kuchyně

24. 09. 2020

Uvažujete nad rekonstrukcí kuchyně a neustále rozhodnutí odkládáte? Toužíte po kuchyni, ve které se konečně budete cítit pohodlně a vaření v ní půjde hezky od ruky? Právě teď nastal čas vybrat si tu pravou.

Jelikož je kuchyně jednou z nejdůležitějších místností celého domu a mnohdy nám slouží dlouhá léta, je dobré se výběru věnovat opravdu pečlivě. A ať už se rozhodnete pro nadčasový design nebo upřednostníte nejmodernější trendy, měli byste se v nové kuchyni zkrátka cítit dobře.

Odborníci z ASKO – NÁBYTEK vám pomohou naplánovat kuchyň podle vašich představ - od výběru jednotlivých komponentů až po samotnou montáž.

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 13 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE

Využijte naši akci a nechte si vaši kuchyň dovézt a smontovat zcela zdarma! Akce platí v termínu 24. 9. – 8. 10. 2020 ve všech našich prodejnách.

Podmínky akce

Akce na dopravu platí jen pro kupní smlouvy uzavřené od 24.9. do 8.10.2020 v prodejnách ASKO-NÁBYTEK v ČR, u kterých bude uhrazena alespoň polovina z celkové kupní částky plánované kuchyně do 5 pracovních dní. Minimální hodnota nákupu je 50 000Kč, závoz do vzdálenosti 50 km bez vynášky-k prvním uzamykatelným dveřím. Neplatí na akční a již zlevněné zboží. Nabídka neplatí pro e-shop. Více informací v prodejnách ASKO-NÁBYTEK v ČR.

Naše prodejny

Ukázat kuchyňská studia

Prodali jsme více než 60 000 kuchyní

Naše služby